12-13 вересня 2019

Стадіон ARENA LVIV, Львів, вул.Стрийська, 199

Організатор: Асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» за участю Мінрегіону,Мінприроди, Держводагентства.

Для кого?

Аудиторія форуму — це люди, які формують і впливають на водну політику країни у 21-му столітті: урядовці, керівники водопостачальних підприємств, фінансисти, інженерні, проектні й будівельні компанії, виробники й постачальники обладнання та технологій, представники промисловості, науковці та екологи.

Про що?

Протягом двох днів екофоруму ми поговоримо про національні цільові показники та індикатори до Протоколу по воді та здоров’ю, сфокусуємося на досягненнях та проблемах сектору управління водними ресурсами,обміняємося досвідом вирішення проблеми промислового забруднення водних об’єктів України,також поговоримо про інструменти та можливості системних екологічно безпечних інвестицій, підвищення ефективності використання коштів, створення кращих структур управління та інституцій, формування сприятливого середовища, взаємної відповідальності між зацікавленими сторонами.

 

Під час форуму відбудеться виставка, до якої традиційно долучаються компанії, виробники і постачальники технології та обладнання для очищення питної води, стічних вод, переробки та сортування відходів, засоби автоматизації технологічних процесів, збереження енергетичних ресурсів, транспортування води, новітніх екологічних рішень для промисловості та домогосподарств.

Водночас ми багато спілкуватимемось, дискутуватимемо, знайомитимемось і розважатимемось.

І пам'ятайте, що LEF – це не просто добра традиція.

LEF – це якісні знання, неординарний досвід та чудове місце для продуктивних знайомств. Львів у вересні чудовий – тож скористайтесь нагодою і подаруйте собі два дні перезавантаження!

 

Реєстрація відкрита.

 

Важливо!

Участь у форумі є платною для представників комунальних підприємств та бізнес-компаній, і безкоштовною – для державних структур, громадських та наукових організацій.

Платна участь дає змогу команді форуму забезпечити якісний технічний та організаційний супровід події. У вартість квитка Стандарт включено видатки на кейтерінг під час форуму, у вартість квитка Преміум включена участь у офіційній  вечірці 12 вересня, яка відбудеться у комплексі «Park. ArtofRest», кількість місць у залі обмежена.

 

Більше інформації на офіційному сайті форуму

 

До зустрічі на 5 LvivEcoForum!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь в 24-й Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та обладнання для очищення стічних вод»

Дати проведення: 07-10 жовтня 2019 р.

Місце проведення:SEMARAH HotelLielupeSPA &Conferences (пр. Булдурі64/68, Юрмала, LV-2010, Латвія)

ДЛЯ КОГО: Конференція буде цікава директорам і головним інженерам водоканалів, начальникам очисних споруд різних галузей промисловості (харчової, металургійної, хімічної, нафтопереробної та ін.),керівникам і співробітникам проектних організацій, галузевих асоціацій та ЗМІ, а також іншим фахівцям, що працюють в галузі ВКГ.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Перспективи розвитку галузі водопостачання та водовідведення країн ЄС і СНД. Огляд і аналіз змін правової бази галузі.
  • Шляхи залучення коштів на програми реконструкції і модернізації об'єктів водоканалів. Моделі взаємодії з інвестиційними та лізинговими компаніями.
  • Підвищення енергоефективності підприємств водної галузі. Енергозберігаючі технології та обладнання. Досвід реалізації енергозберігаючих проектів.
  • Застосування рішень найкращих доступних технологій при проектуванні очисних споруд.
  • Зниження втрат води в мережах водопостачання та водовідведення. Сучасні технології профілактики та ремонту трубопроводів.
  • Ефективні технології та обладнання для очищення стічних і природних вод.
  • Технології та обладнання для зневоднення та утилізації осадів.
  • Сучасні технології знезараження води.
  • Сучасні технології переробки осаду підприємств ВКГ.
  • Автоматизовані системи управління та диспетчеризації на підприємствах ВКГ.

Більш детальна інформація і регламент конференції на сайті Організатора >> (https://ua.ekoton.com/news/ekoton-conference-2019/)

Заповнити заявку на участь онлайн >>

(https://forms.gle/HGuFU98U387zjxHg7 )

Контакти Оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 098 27 666 27

у м. Трускавці (Львівська обл.) відбудеться конкурсний відбір проектувальників щодо виготовлення проекту  "Будівництво очисних споруд питного водосховища" у рамках угоди про співпрацю з Землею Ватлінген (Німеччина).
Всі хто має досвід у проектуванні очисних систем централізованого водопостачання та бажання долучитися та взяти участь у проекті просимо звертатися за додатковою інформацією до керівника проекту О. О Ткаченка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. або на сайті Трускавецької міської ради

www tmr.gov.ua